Рубрики

Про нас

Завод полімерного фарбування складається з окремих підрозділів, які відповідають за хімічну підготовку, автоматичну лінію фарбування, лабораторію контролю якості та ділянку упаковки забарвлених виробів.

Цех порошкового фарбування гарантує найвищу якість нанесених покриттів, яка досягається за рахунок використання фарб від провідних європейських виробників: NEOKEM (Греція), AKZO NOBEL (Туреччина), IBAKIMIA (Туреччина), продукція яких сертифікована за міжнародними системами QUALICOAT Class1, Class2.

Хімічна підготовка сирого алюмінієвого профілю здійснюється за технологією жовтого хроматування, виробництва компанії ALUFINISH GMBH (Німеччина).

Завод порошкового фарбування обладнаний автоматизованою лінією, яка забезпечує проходження повного циклу фарбування в рамках одного цеху, що дозволяє виконувати великі замовлення в найкоротші терміни.

Ми забезпечуємо повний цикл виконання усіх робіт:

1. Підготовка металу (піскоструминне очищення заліза, або хімічна підготовка алюмінію);
2. Сушка виробу для закріплення захисного покриття;
3. Електростатичне напилення порошкової фарби автоматичним (по необхідності – ручним способом);
4. Полімеризація (запікання) порошку під впливом високої температури (до 200 ° С);
5. Лабораторний контроль якості фарбування;
6. Упаковка пофарбованих виробів для захисту від пошкоджень в процесі транспортування.

Кожний цех відповідає за свою окрему ділянку роботи.

Технологія порошкового фарбування, ціна якої дуже доступна, користується неабиякою популярністю і є якісною й універсальної альтернативи традиційних покриттів.

Габарити печі полімеризації дозволяють фарбувати деталі розміром до 7000х1800х900 мм. Висококваліфікований персонал у всіх підрозділах, новітні технології виробництва, і індивідуальний підхід зарекомендували ТОВ «ГЛОСС-МАТТ», як надійного і стабільного партнера, а зручне розташування виробництва скоротить час і витрати на логістику.