Рубрики

Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють фарбувати до 1200м2 в зміну. Це до 24 000 м2 на місяць, до 288 000 м2 на рік.

Це не межа, нам є куди рости! Маючи досвід роботи в рік пандемії 2020 року, нами було реалізовано понад 30 великих проектів, понад 100 середніх і дрібних компаній скористалися, і залишилися задоволені нашими послугами фарбування, оцінивши якість та індивідуальний підхід до кожного клієнта, що підтверджується позитивними відгуками про нас. Для досягнень таких результатів ми використовуємо обладнання:

1. Багатофункціональна автоматична порошкова лінія ELECTRON, що включає в себе:

Автоматична транспортна система з блоком управління. Служить для переміщення траверс з навішаними і підготовленими на них деталями під фарбування. Контролер дозволяє змінювати параметри, такі як швидкість конвеєра, температуру. Робочі габарити камери дозволяють фарбувати вироби розміром: 7000 * 1750 * 400мм

–  Камера напилювання. У ній відбувається процес електростатичного напилення порошку на вироби. Перевагою якої, є регулярна, безперебійна подача фарби, тим самим забезпечується швидке і якісне фарбування виробів. Камера оснащена системою фільтрації мультициклонного типу. Важливим фактом є функція швидкої зміна кольорів (до 30хв.) Що дозволяє бути гнучкими у виконанні замовлень і економити час.

–  Піч полімеризації. Перевагою є спеціально розроблені повітряні канали, де гаряче повітря всередині печі розподіляється рівномірно, тим самим рівномірно забезпечує затвердіння кожного виробу.

роллетные системы

2. Лінія хімічної підготовки жовтого хроматування

На початковому етапі процесу фарбування проводиться попередня обробка поверхні алюмінієвого профілю. Обробка поверхні деталей відбувається на лінії і включає в себе:

–  Ванну травлення з одночасним знежиренням поверхні
–  Три ванни промивання після травлення
–  Ванну хроматування
–  Три ванни промивання після хроматування
–  Зону стікання
–  Сушильний агрегат

Переваги такої підготовки:

–  Висока корозійна стійкість алюмінієвої поверхні
–  Хороша механічна міцність і захисна здатність хроматних плівок

Вся хімія, яка використовується сертифікована. Постачальник:ALUFINISH GMBH (Германія).

3. Ручна лінія порошкового фарбування.

Використовується для виконання невеликих об’ємом до 100м2. Процес зміни кольорів займає не більше 5 -7 хв., Що дозволяє бути дуже гнучкими і мобільними. Виконувати замовлення протягом однієї робочої зміни без порушення виробничих планів. Найчастіше габарити камери дозволяють фарбувати вироби розміром: 7000 * 1800 * 900мм

роллетные системы

4. Ділянка упаковки

Ні для кого не секрет, що якісно пофарбовані вироби повинні виключати можливість потертостей, подряпин і т.д. Тому в нашому розпорядженні є верстат для упаковки фарбованої продукції, що не тільки набагато спрощує процес і скорочує час, а й робить упаковку набагато якіснішою, ніж вручну.

На профіль з алюмінію (віконно-дверні конструкції, стійко-ригельні системи), на них наноситься спеціальна липка захисна плівка, яка захищає декоративне покриття не тільки при транспортуванні, а й під час монтажу на об’єктах.

роллетные системы