Рубрики

Порошкове фарбування дверей

Порошкове фарбування дверей

Вхідні двері та різні металеві конструкції не завжди можна захистити від механічних і природних ушкоджень за допомогою звичайного покриття. Перепади температури, ультрафіолетове випромінювання, дощ або сніг негативно впливають на покриття призводячи до його швидкого руйнування або утворення корозії. Тому ми пропонуємо більш надійний та ефективний захист – фарбування дверей порошковою фарбою.

Нанесення порошкової фарби на двері

Це новітня технологія по нанесенню фарби на поверхню металеві двері, яку пропонує наша компанія, вважається максимально ефективною для захисту покриття та подовження терміну його експлуатації.

Процес розподіляється на 4 основні етапи, за кожний з яких відповідає окремий цех:

1. Знежирення поверхні для кращої адгезії

2. Сушка матеріалу

3. Нанесення полімерно-порошкової фарби

4. Полімеризація за допомогою спеціального обладнання при температурі від 160 до 200С

Звертаємо вашу увагу, що усі вироби, до складу яких входить чорний метал приймаються лише попередньо підготовленими – розу бранними та зачищеними.

Ціна на порошкове фарбування металевих дверей розраховується індивідуально, для кожного окремо взятого випадку. Вона може залежати від їх ваги, габаритних розмірів та складності усієї конструкції.

В нас діє програма лояльності у вигляді знижок і бонусів для великих замовлень та постійних Завдяки кольоровій карті RAL

Ви можете обрати будь-який відтінок.

 

Ошибка: Достигнут предел использования сервиса. Подождите некоторое время и повторите попытку.
Открыть в Переводчике Google

роллетные системы